2013-11-15

Pochód Polaków Katolików Nacistów. Warszawa. 0001-11-11

Published on Nov 14, 2013
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2013 - zapis całości.
http://youtu.be/PLYnWGTPCTg#ABC44

Ciekawy film z pochodu chyba z dnia 0001-327-39/0001-11-11/g.2013-11-11 z Warszawy z trasy pochodu "Marsz Niepodległości", czyli chyba w większości Polaków, Katolików, Nacistów, Patriotów.


Dla mnie, jako Vandala, jako Chłopa, ten smutny, ponury dzień, to jest Dzień Żałoby Narodowej.
Zresztą nawet tamci Polacy=Katolicy sami wyglądają raczej tak, jakby szli na jakimś pogrzebie raczej, niż na pochodzie dla jakiegoś radosnego świętowania ich własnego polskiego święta "Dnia Niepodległości"(Polski albo Polaków).

A przy okazji, zauważam, że liczni Polacy żyją w swoim urojeniowym przekonaniu, że oni są "niepodlegli" i że jako naród albo państwo mają (pełną) "Niepodległość" (dlatego mają osobne święto i wielkie państwowe obchody święta tej domniemanej "Niepodległości"). 

A przecież już z ich własnej religii katolickiej jasno i jednoznacznie wynika, że jako katolicy podlegają władzy religijnego monarchy katolickiego z Citta del Vaticano, czyli z Watykanu! A na wybór i sprawowanie władzy przez tamtego monarchę zagranicznego - sami nie mają wpływu...
Katolicy są więc "z definicji" "podlegli" a nie "niepodlegli".

Do tego dochodzi jeszcze członkostwo w Unii Europejskiej, które także oznacza tyle, że niepodległości Polska NIE ma, ale Polska i Polacy podlegają politycznym wpływom i stanowieniu prawa spoza granic Polski (Bruksela, Strasburg, itd.).

No cóż.. ale życie w złudzeniu i urojeniu (niepodległości) daje trochę przyjemnych patriotycznych emocji i lepszego samopoczucia w oparciu o nacism=nacjonalism. Chociażby raz do roku...

A rzeczywistość toczy się OBOK... własnym tokiem...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz