2014-05-29

c002-160 Pogrzeb Jaruzelskiego - narodowy skandal!

c002-160,,2014-05-29
Aldatal44   ,,   Gregorian Roman Calendar =GRC
:⊕:  


TokFM.pl
audycje.tokfm.pl

Przedpołudnie Radia TOK FM - 2014-05-29 12:00
Dr Janusz Sibora o wyzwaniach dyplomatycznych związanych z pogrzebem gen. Jaruzelskiego


 • Przedpołudnie Radia TOK FM 2014-05-29 12:00 • Jutro u Polski ma odbyć się pogrzeb, zmarłego u dnia 2014-05-25, gen. Wojciecha Jaruzelskiego.

  Wysłuchałem tego słuchowiska  Tokfm w którym Dr Janusz Sibora opowiadał o sprawach związanych z "pogrzebem państwowym" u Polski.

  Okazuje się, że w sprawie przyzwoitego i odpowiedniego do rangi osoby, pochówku byłego prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej gen. Wojciecha Jaruzelskiego, jest jeszcze gorzej niż mi się zdawało...

  Polacy jako naród pokazują przy okazji śmierci i pochówku gen. Jaruzelskiego, że są narodem niedojrzałym, głupim i niewartym i niedorosłym do swojego własnego państwa!

  Oto okazuje się, że Naród Polski i ta rzesza = to państwo Rzeczpospolita Polska, z jej najwyższymi organami władzy państwowej, jak Prezes Rady Ministrów RP i Prezydent RP... WSTYDZĄ SIĘ! pochować byłego przywódcę narodu i panstwa polskiego i przyznać do udziału w pogrzebie panstwowym dla byłego prezydenta RP!

  TO JEST SKANDAL!
  To jest skandal narodowy, skandal polityczny, skandal religijny!

  Okazuje się, że Polacy jako naród i jako państwo SAMI nie mają szacunku dla SWOICH WŁASNYCH instytucij i symboli panstwowych jakim jest np. prezydent RP, w tym wypadku w osobie zmarłego, byłego prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej generała Wojciecha Jaruzelskiego!


  Były prezydent Lech Wałęsa powiedział, że weźmie udział w pogrzebie gen. Jaruzelskiego, TYLKO pod warunkiem, że odbędą się uroczystości katolickie! Czyli gdyby żadnych uroczystości ani obrzędów katolickich na pogrzebie byłego prezydenta nie było, to by ten Polak Katolik Lech Wałęsa nie pofatygował się na taki pogrzeb innego przywódcy Polski...
  Cóż za dobitny pokaz polskiej katolickiej mentalności!

  Rozumiem, że jeśli odbędzie się w przyszłości pogrzeb zmarłego katolika Wałęsy, to obywatele o światopoglądzie niekatolickim nie pofatygują się na pogrzeb prezydenta Wałęsy, bo nie będzie na pogrzebie ICH własnego religijnego ceremoniału...! Logicznie i konsekwentnie!

  --
  Cunrad44 Czterdzieści i Cztery
  :⊕:

  więcej...
  G+: Google+
  twitter.com/Cunrad44 (eng)
  twitter.com/C44SS (pol)
  www.google.pl/#q=Cunrad44   

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz