2014-05-25

c002-156 gen Jaruzelski na Wawel!

c002-156,,2014-05-25
Aldatal44   ,,   Gregorian Roman Calendar =GRC
:⊕:  

Ponoć dzisiaj zmarł po długiej chorobie generał Jaruzelski.

Proponuję więc, aby powtarzając ten zwyczaj, kiedy to zmarłego prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego, pochowano na Wawelu, również
generał Wojciech Jaruzelski, były prezydent Rzeczpospolitej Polskiej
niech zostanie pochowany uroczyście na Wawelu!

Nie mam wątpliwości, że prezydent RP, generał Wojciech Jaruzelski był większym mężem stanu,
niż prezydent Lech Kaczyński i jeżeli na Wawelu spoczywa prezydent Lech Kaczyński, to jak najbardziej może i prezydent Wojciech Jaruzelski!


:⊕:
Dodatkowym argumentem za umieszczeniem grobu prezydenta Jaruzelskiego uroczyście na Wawelu, jest ten niesamowity cud, jaki towarzyszył śmierci gen. Jaruzelskiego.

Otóż jak się okazało, to generał Jaruzelski zmarł po długiej chorobie, ale umarł dopiero po godzinie 16,  po południu w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, po zakończeniu czasu przedwyborczego, czyli dokładnie w takim dniu i o takiej godzinie, aby nie zaszkodzić nikomu w trwających przedwyborczych zmaganiach i zabiegach.

W szczególności śmierć gen. Jaruzelskiego w tak dogodnej późnej godzinie tej niedzieli wyborczej nie zaszkodziła już raczej, tej rządzącej koalicji PO i PSL!
Albowiem rząd PO i PSL będą zajmować się sprawą pogrzebu prezydenta Jaruzelskiego na szczęście już PO WYBORACH! Czyli teraz już politycy mogą się wypowiadać na temat gen. Jaruzelskiego bez tej obawy, że cokolwiek by powiedzieli, to by im mogło zaszkodzić w wyborach...

Czyli ta niedzielna, popołudniowa śmierć gen. Jaruzelskiego to polityczny cud!

Prezydent 
gen. Wojciech Jaruzelski 
na Wawel! 


--
Cunrad44 Czterdzieści i Cztery
:⊕:

więcej...
G+: Google+
twitter.com/Cunrad44 (eng)
twitter.com/C44SS (pol)
www.google.pl/#q=Cunrad44   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz