2014-06-04

c002-166 Tokfm

c002-166,,2014-06-04
Aldatal44   ,,   Gregorian Roman Calendar =GRC
:⊕:  


TokFM.pl
audycje.tokfm.pl
Poranek TokFM

• Kuriozalna debata porannych komentatorów u Tokfm pod dominującym aroganckim jak zwykle przewodnictwem red. Janiny Paradowskiej.
Oto Janina Paradowska ogłosiła na, milionom emigrantów z tej skorumpowanej, kolesiowskiej, układowej, kumoterskiej, nepotystycznej, bylejakiej Polski, że teraz Polska jest już tak samo wspaniałym państwem do życia i prowadzenia działalności gospodarczej i rozwijania kariery zawodowej. Jak to objawiła Janina Paradowska: "Trzeba mieć tylko pomysł!"

Cóż za wspaniała wieść o poranku od Janiny Paradowskiej do nas, milionów Polskanów na emigracji, milionów Polskanów u samej Polski na "umowach śmieciowych", milionach na bezrobociu...:
Polska to JUŻ NIE jest państwo szubrawców, koterij, mafij, sitw, band, przerosłej idącej w setki tysięcy skorumpowanej biurokracji, codziennego złodziejstwa i tłamszenia przedsiębiorczości i talentów, itp itd... ponoć... rzekomo...
Polska to nie jest już państwo promowania miernoty i ciemnoty...?

Okazuje się, że my, miliony nieszczęsnych obywateli zawiedzionych i zdradzonych przez tę "wolną i demokratyczną" Polskę, jesteśmy w wielkim błędzie w naszej negatywnej albo nawet ponurej ocenie Polski, tej fantastycznej oazy "sukcesu" i prosperity...

Red. Jarosław Gugała w typowym dla siebie stylu dołożył wiele wspaniałych słów pochwalnych dla Polski i jej ostatnich 25 jarów "sukcesu" tej polskiej "demokracji" i kapitalismu.

• Ja jednak przewiduję, że to Janina Paradowska jest w błędzie i że od dawna znaki na niebie i ziemi sugerują, że ta Polska zginie!


--
Cunrad44 Czterdzieści i Cztery

więcej...
G+: Google+
YT: YouTube
twitter.com/Cunrad44 (eng)
twitter.com/C44SS (pol)
www.google.pl/#q=Cunrad44   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz